Máte zájem o výuku či zdokonalení se v angličtině, němčině, ruštině nebo některý dalších světových jazycích? Pak jste tu správně. Ušetříte čas i peníze za drahou výuku i doučování. S námi se můžete učit odkudkoliv a kdekoliv. Můžete navázat přesně tam, kde jste si vybrali oddechový čas.
Budete v těsném spojení s realitou, dělat jen to, co vás baví a ne to, co vás stresuje. Naučíte se jazyk, který chcete ovládat bez ohledu na složitost podmínek.

Naše jazyková výuka slouží začátečníkům i pokročilým. Máte možnost, zvolit si stupeň obtížnosti dle svých schopností a času, který vám bude vyhovovat.

Vyberte jazyk, který se chcete učit!
Učte se jazyky světově.

   ANGLIČTINA     NĚMČINAFRANCOUZŠTINA ŠPANĚLŠTINA     RUŠTINA    ITALŠTINAANGLIČTINA PRO DĚTI

Strůjcem úspěchu je motivační volba. Jejím obsahem je 15 druhů cvičení, motivační maily, videolektor, herní prvky, přehledné grafy s průběžnými výsledky, nahrávky MP3, videa a další kvalitní druhy cvičení. Posílíme váš zájem, chuť dosáhnout co nejlepších výsledků zábavnou formou, naše učení nebude mučení, ale příjemným zážitkem. Jak říká optimista, to se nedozvíš, když to nezkusíš!

Naučíte se mluvit, číst, psát, rozumět i kombinovat. Každá nová lekce vás obohatí o nová slova a zdokonalí vaši gramatiku. V tomto zaměření to půjde samo, žádný stres, v klidu.

Po každém měsíci výuky budete absolvovat rekapitulační test za účelem zjištění vašeho pokroku ve výuce. Po ukončení kurzu podstoupíte velký test s opakováním. Způsob výuky vás zaujme, jednoduchostí a pestrostí. Budete spokojeni sami se sebou.

Tato soukromá výuka je jedinečná již tím, že vás nebude nikdo rušit a můžete využít možnosti seberealizace. Nemusíte opět začínat od nuly. Vyberte si úroveň, od které chcete pokračovat a co víc, od které vám to bude vyhovovat. Pokud by snad váš odhad nebyl ten správný, můžete si jazykový kurz do 14 dnů změnit nebo požádat o navrácení peněz.

Naše roční metodika je tvořena více jak 100 hodinami výuky a opakování. Vaše znalosti obohatíme o více jak 1200 slovíček a frází. Vaše paměť se obohatí o poslechovou, čtecí i obrazovou zkušenost. Vaše gramatika bude skvělá. Máte k dispozici výklad ve formě motivačních a výukových videí. Součástí kurzu je také úrovňový neomezený trénink výslovnosti, slovíček a konverzačních frází.

Je možné získat certifikát?: Ano, každý kurz je možné zakončit certifikátem. Naše kurzy jsou dokonalou přípravou k mezinárodním zkouškám. Jak jednoduché a přesto účelné. Stačí si vybrat příslušný certifikát a zvolit u nás výuku odpovídající úrovně.

Zlomte vaz!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]