Vyzkoušejte si také jeden z našich kurzů nebo lekci zdarma a napište nám svůj názor.

                             

Jméno
Řekli o nás
Libuše K.Dobrý den, s kurzem jsem spokojená. Nejvíc mě potrápily zkrácené tvary, zápory, číslovky. Neučím se každý den, to je vidět, jak dlouho jsem „louskala“ tuto lekci. Pro mě je strašně dobré, že se kdykoliv můžu vrátit ke slovíčkům, frázím, které mi nejdou…..A hlavně si trénuji mozek!!!!!
Romana M.Kurz nemá chybu, jen kdybych měla víc času:-( Ale bez tohoto kurzu jen v ruce knížku pro samouky – už by byla zase na poličce a já stálý začátečník:-( Takhle je to hodně zábavné!!! Děkuji celému týmu a přeji všem hodně úspěchů v soukromém i pracovním životě!!!!
Ivana S.Děkuji za další výukovou lekci nyní o cestování. Angličtinu potřebuji i v rámci své práce, tak jsem ráda, že se intenzivně a pravidelně dále vzdělávám a baví mě to. Have a nice days. Bylo by možné mi zaslat mailem nějaké potvrzení pro zaměstnavatele, že angličtinu u vás studuji?
Petra KuchtováS kurzem jsem velice spokojena. Angličtinu opakuji kdykoliv mi to děti dovolí a hezky z pohodlí domova.
Jan NovákJsem nadšený, na škole jsme se učili jen rusky, ale díky Online jazykům na stará kolena konečně vím, o čem vlastně zpívali Beatles.
DanyBeruskaKurz je výborný, jsem naprostý začátečník a vyhovuje mi výuka jak formou hry, doplňování a křížovek, tak mi velice pomáhá avatar s výslovností. Je pohodlné se k úkolům vracet a opakovat si je.
Michal PolaneckýSuper, zvládá to i synátor v šesté třídě a ze školy nosí jedničky z AJ.
Miloslav KudrJsem velmi spokojen, kurz je přehledný a zábavný. Přemýšlím o přestoupení do složitější úrovně.
Petr FamfulíkZatím jsem moc spokojený, nečekaně se postupem času, čím se to stává obtížnější zlepšuji. Určitě si rád objednám další lekce. 🙂
blackouttJe to velmi zábavné, umí upoutat pozornost. Učím se jen když chci a mám náladu 🙂
Petr JavorskýJsem spokojený s rozsahem kurzu a možností časově si přizpůsobit výuku svým potřebám.
ramiZatím jsem mile překvapen. Pokrok jsem na sobě již zpozoroval. Dokážu lépe porozumět mluvenemu textu (např. filmy) a také dokážu lépe reagovat při konverzacích s přateli přes TS a o to mi šlo především 🙂 Tak že spokojenost! PS rozhodně doporučuju všem 🙂
Monika ZahlavováNejsem spokojená sama se sebou, že jsem musela udělat takovou pauzu, ale výuka je vynikající. Děkuji.
MarkétaStále jsem moc spokojená. Je to výborný základ pro intenzivní studium AJ.Už se těším až dodělám celý kurz a konečně si koupím nový.
Martin Č.Tato forma výuky mi s ohledem na můj hektický časový program naprosto vyhovuje. Systém jakým se člověk dostane do problematiky jazyka je zábavný a v mém případě i dost efektivní.
JanaTento kurz nebyl tolik náročný, lépe to lezlo do hlavy. Hrozně moc se mi líbí forma výuky a opakování slovíček, výslovnosti a mikrofon, zda to vyslovujeme dobře a také to, že se dají sloupky s textem i s překladem skrýt a odkrýt postupně při výuce. Každou volnou chvilku jsem u výuky.
Ludgeřovický MýtusJako vždy super, dobře poskládáné atd. Jen bych se víc zaměřil na to, kdy HABEN a kdy SEIN v perfektu. Ale někdo to možná pochopí lépe a je to jen můj individuální problém.
Radka OttováDobrý den, jsem pořád spokojená. Dá se říct, že čím dál tím víc. Moc děkuji za tuto možnost.