Angličtina pro děti

Prozkoumejte se svými dětmi ve věku 3-6 let svět angličtiny a nechte se vést krok za krokem cestou přirozeného osvojování nové řeči.

 

Užívejte si s dětmi smysluplně strávený čas, který je naplněn hrou a výukou angličtiny. Děti se budou učit při setkávání s postavou rodilého mluvčího pomocí veselých videí, her a písniček a brzy porozumí jazyku běžného života. Nový kamarád vás vezme například do svého domu a zahrady, na maškarní bál nebo za hračkami.

                                    

Po omezenou dobu nabízíme kurz za zaváděcí cenu se slevou 44%. Tak dlouho neváhejte.

Stačí, když se Stavem a jeho kamarády strávíte 20 minut 3x týdně a uvidíte výrazné pokroky vašeho dítěte velmi brzy. U všech aktivit najdete vždy podrobný návod, který vám prozradí na začátku dne vše, co vás bude čekat.
Výuka je vedena Wattsenglish online metodou, která je vysoce efektivní. Tato metoda zastupuje 4 základní fáze učení: 1 – slyším, vidím, chci to říct; 2 – opakuji a automatizuji; 3 – reaguji; 4 – mluvím. Děti se tak učí jazyk přirozeně používat v běžných situacích a budou brzy schopné porozumět a dokonce i sami komunikovat.
V kurzu také můžete najít spoustu materiálů ke stažení, takže vaše dítě nemusí sedět jen u počítače, ale může procvičovat svoji angličtinu i psaním na papír a lépe si tak zapamatovat, jak se jednotlivá slovíčka píšou.

Závěrečný den každého týdne výuky je věnován opakování a upevňování nově naučeného.

Kompletní obsah kurzu naleznete zde

Přejme vám a vašemu dítěti mnoho úspěchů ve studijním životě! Jazyky Hravě