Maturita 2017

Čeká vás státní maturita z anglického jazyka a nejste si jisti, jestli na to vaše dovednosti budou stačit? Maturita je jistý krok, který vám otevře dveře do světa dospělých, ale to však neznamená, že musíte jít hned pracovat. Záleží čistě jen na vás, jestli se rozhodnete pokračovat na vysoké škole, vycestujete někam dlouhodobě do zahraničí nebo si začnete hledat kvalitní práci.

Nic z toho však nebude možné, pokud úspěšně nesložíte vaši závěrečnou maturitní zkoušku. Určitě si nechcete zkazit ty nejlepší a nejdelší prázdniny v životě, které na vás čekají, tím, že se budete muset celé prázdniny učit na druhý pokus.

Víme, že to dáš! A jak si tím můžeme být jistí? Spojili jsme se s gymnázii, středními školami a učilišti, abychom poznali pohled kantorů a komisařů, kteří u ústní části zkoušky sedí. Vyzvali jsme je ke spolupráci, jejímž výsledkem je unikátní 4 měsíční online kurz, který pokrývá všechny tři oblasti, které tě u státní maturity z angličtiny čekají.

Nepodceňujte tuto životní zkoušku a raději se připravte u nás. Pak s klidem můžete vyrazit na vaši závěrečnou zkoušku z angličtiny, která vám již nebude dělat žádné problémy.

  • Kurz je online, takže se můžete učit odkudkoliv a kdykoliv. Také ušetříte spousty peněz za drahá doučování, na která budete chodit jen 2x týdně.
  • Výuka probíhá pomocí MP3 nahrávek, videolektorů, videolekcí, různých herních prvků, cvičení apod.
  • Probereme s vámi všechny možné okruhy k ústní zkoušce.
  • Vyzkoušíte si různé didaktické testy
  • Připravíme vás na slohovou část
  • Neomezený trénink výslovnosti, slovíček, frází, gramatiky a cvičení.
  • Video výklady, autentické audio poslechy

KURZ: ANGLIČTINA PŘÍPRAVA KE STÁTNÍ MATURITĚ


Komletní obsah kurzu naleznete ZDE

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu. Jak na to? Stačí zaslat písemnou žádost o vrácení peněz do našeho centra pro podporu zákazníků: ONLINE jazyky, Nerudova 198, 500 02 Hradec Králové.

My Vám tímto přejeme mnoho úspěchů jak u maturitní zkoušky, tak i ve Vašem budoucím životě.