Skype lekce

Připravíme pro vás skype lekce na míru. Zbavíte se strachu konverzovat v cizím jazyce a prohloubíte své dosavadní jazykové dovednosti.

 

  • Skvělý doplněk ke studiu jazyka

  • Lekce přizpůsobíme podle vašich dovedností a potřeb

  • Angličtina, němčina, francouzština, španělština i ruština.

  • Konverzace v cizím jazyce už nebude vaším nepřítelem

 

 

 

 

OBAVY Z NEVYZKOUŠENÉHO

Všichni to dobře známe – jazyk už docela dobře ovládáte, ale když má přijít na konverzaci, tak najednou ztuhnete, dostanete strach, že se ztrapníte, budete koktat nebo z nervozity nebudete vědět co říct a přitom si jste jisti, že by jste to jinak zvládli. Ale co když se neztrapním? Zahoďte zbytečné počáteční obavy stejně tak, jako to udělali naši studenti, kteří s námi již Skype lekce pravidelně absolvují a úspěšně zapojují cizí jazyk do každodenního života.

MY VÁM NASLOUCHÁME, VY MLUVÍTE

Systém skype lekcí neustále vylepšujeme, tvoříme ho na míru studentům podle jejich dovedností a potřeb. Každá skype lekce zahrnuje i zpětnou vazbu studenta, abychom mohli systém nepřetržitě zdokonalovat.

JAK TO VŠECHNO PROBÍHÁ?

Skype lekce je rozdělena do různých částí. Na začátku prvního spojení se dostanete do přátelského rozhovoru s lektorem, díky kterému se naladíte na tu správnou vlnu a uvolníte se. Je možné, že po několika skype lekcích budete mít pocit, že jste spíše na kávě s kamarádem nebo na víně s kamarádkou …